Kapat
(0) Ürün
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Tüm Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama

  Saydespazar.com İl Başkanlarına Tanıtıldı.

  5 Haziran 2017 Pazartesi

   

  Değerli Saydes üyeleri ve sağlık çalışanları; 3 Haziran 2017 tarihinde yapılan 3. Olağanüstü Genel Kurul'a müteakip Saydes Otelde gerçekleşen sunumda, saydespazar.com il başkanlarına tanıtıldı. 

  Sunumu yapan Saydes tedarikçisi, İyiNet Genel Müdürü Seçkin Yılmaz ivme kazanan E-Ticaret sektöründeki gelişmelere değinerek, yeni Saydes yönetimiyle yapılan iş ortaklığının bu süreçte daha fazla önem kazandığını söyledi.

  Yeni Saydes iştirakının, katma değere odaklı ve E-Ticaret'te güvene dayalı bir model oluşturacağına değinen Seçkin Yılmaz, iyi fiyatın yanı sıra kaliteli hizmet ve sevkiyatın bir zorunluluk haline geldiğini savundu.

  İl Başkanlarından yönetime adeta güven oyu

  Sunumda söz alan ve göreve geldiği günden bu yana yenilikçi ve girişimci projeleri ile il başkanlarından büyük takdir toplayan Saydes Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Seyran, son kullanıcılara da açık olan saydespazar.com sitesini bir marka haline getireceklerini belirtti. Ayrıca Seyran, Saydes üyelerine kısa vadede uygun ve güvenli alışveriş imkanı sunacak projenin, üyelerin birikimlerine orta ve uzun vadede de olumlu katkı sağlayacağını savundu.

  Onlarca kategoride binlerce ürün 

  Cep telefonu, bilgisayar, televizyon ve binlerce ürünün uygun fiyatlarla bulunacağı saydespazar.com, Ücretsiz kargo fırsatı ile herşeyi üyelerinin ayağına getiriyor.

  Her ay üyelere SayPuan

  Saydespazar.com'da bir ilk olarak hayata geçirilen SayPuan uygulaması ile Saydes üyeleri, saydespazar.com da yapacakları alışverişlerde ayrıcalık yaşama fırsatı yakalayacaklardır.